Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Jesteśmy grupą programistów, specjalistów, ale i pasjonatów, którzy w programowaniu odnaleźli pomysł na siebie i swoje życie zawodowe. Teraz staramy się przekazywać tę pasję kolejnym pokoleniom tak, aby za kilka lat przejęli oni od nas chęci tworzenia świata jeszcze lepszym i zaawansowanym technologicznie. Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Jaworznie tworzymy jako osoby, które kochają to co robią i przekazujemy wiedzę w najlepszy, dostosowany do wieku słuchaczy sposób. My nie uczymy…, my zarażamy pasją programowania.

O nas

Technologie przyszłości


Świat, który znamy zmiana się w mgnieniu oka. Niezwykle szybki rozwój technologiczny prowadzi za sobą potrzeby tego, aby wszystko co możemy sobie wymarzyć stało się już teraz, dzisiaj namacalnym produktem czy możliwością. Technologia nie już według nas granic, potrzeba jedynie wybitnych, młodych, nie bojących się myśleć nieszablonowo specjalistów, twórców przyszłościowych rozwiązań. Właśnie takimi są absolwenci naszych warsztatów. Młodymi, prężnymi ludźmi gotowymi na to, aby brać i dawać rozwojowi technologicznemu jeszcze więcej.

Nasz cel


Chcemy przekazywać pasję programowania kolejnym pokoleniom, tak, aby stało się to dla nich wyjątkowym doświadczeniem, zabawą, ale i pomysłem na życie. Równocześnie dbamy o to, by rosła świadomość społeczna tego, jak niezwykle ważne są cyfrowe umiejętności w XXI. W ten sposób kształcimy przyszłych programistów, którzy będą robić to co kochają oraz to co potrzebne jest światu do dalszego rozwoju.

Dlaczego my?


Naszym głównym mottem jest praktyka. Mówimy nie nudnym, teoretycznym zajęciom edukacyjnym. Prowadząc fajne zajęcia dzieci jasne dla nas jest to, że aby nauczyć się pracować z kodem trzeba wiedzieć jakie ma on zastosowania, przekładać swoje projekty na rzeczywistą twórczość oraz nawet się mylić, byleby dzięki temu odnajdywać prawidłowe odpowiedzi. Praktyka nie jest obca także w naszym życiu, gdyż uczymy tego z czym stykamy się na co dzień waszej pracy zawodowej jako aktywni programiści.