Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Najnowocześniejszy wymiar szkoły programowania. ZaprogramowaniGO to wyjątkowo platforma, gdzie wiedza łączy się z jej odpowiednio przygotowanym do wieku słuchaczy przekazem. Dajemy im nie tylko podstawy do ciekawych zajęć w przyszłości, ale budujemy w nich także cechy, które będą zachęcać do dalszego ich rozwoju.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

W naszej szkole możesz korzystać z całego zestawu przygotowanych semestralnie zajęć. Nie musisz wybierać jednego kierunku rozwoju czy jednego języka programowania. Możesz uczestniczyć w lekcjach na jakie tylko masz ochotę, a wszystko to w jednej, miesięcznej opłacie.

Zajęcia przez Internet

Zajęcia z ZaprogramowaniGO to lekcje prowadzone na platformie internetowej, gdzie słuchacze łączą się z prowadzącym za pomocą sieci. Zmniejsza to problem z ewentualnym dojazdem na miejsce prowadzenia zajęć stacjonarnych i daje szansę tym, mieszkającym z dala od większych miast.

Lekcje na żywo

Nasza szkoła programowania nie wyręcza się gotowymi wykładami. Prowadzimy zajęcia w 100% na żywo i dajemy gwarancję, że nigdy się to nie zmieni. Każdy słuchacz na bieżąco może zadawać pytania nauczycielowi, rozwiewać swoje wątpliwości, rozwiązywać problemy i działać z resztą grupy.

Nauka przez zabawę

Nie zamykamy naszych zajęć w szczelnej bańce definicji i wykładów. Wręcz przeciwnie. Od pierwszych lekcji stawiamy na praktykę, wierząc że to dzięki niej najłatwiej zrozumieć i zapamiętać nawet najbardziej skomplikowane pojęcia.

 


 

Sześć kroków do najlepszych zajęć dodatkowych

Załóż konto na naszej platformie.
Odpowiedz na kilka pytań, żebyśmy mogli się poznać.
Wybierz płatność.
Znajdź kursy, w których chcesz uczestniczyć.
Bierz udział w zajęciach.
Możesz korzystać także z archiwalnych nagrań.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…